O nas

Witamy na stronie internetowej WBF z siedzibą w Poznaniu. Oferujemy sprzedaż i serwis maszyn pralniczych. Zapewniamy sprawdzone wyposażenie pralnicze: nowe i używane maszyny pralnicze, suszarki bębnowe oraz pralnicowirówki. Gwarantujemy korzystne ceny. Posiadamy wieloletnie branżowe doświadczenie, co wyróżnia naszą firmę wśród konkurencji!

Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż i naprawa urządzeń pralniczych. Wyposażamy pralnie w profesjonalne maszyny pralnicze. Posiadamy odpowiednie przygotowanie techniczne, a wieloletnie doświadczenie w branży pralniczej pozwala nam na bieżąco dostosowywać ofertę do potrzeb Klientów i sprawnie wykonywać wszystkie naprawy. Szerokie grono zadowolonych Klientów jest wypadkową wielu naszych atutów, które charakteryzują ogól naszej działalności

Nasi pracownicy posiadają specjalistyczną wiedzę i lata praktyki w zawodzie, dzięki czemu zapewnią Państwu profesjonalną pomoc w wyborze sprzętu. Oferujemy fachowy serwis sprzętu pralniczego i korzystne ceny maszyn.

Profesjonalizm, rzetelność oraz indywidualne podejście do potrzeb Klienta – oto nasze 3 główne cechy.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w siedzibie firmy WBF w Poznaniu przy ul. Listopadowej 4 m. 1 oraz pod numerem (61) 862 97 67. Nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

img (4)

img (5)